Ta strona korzysta z cookies OK, rozumiem Więcej informacji

TRANSPORT
I SPEDYCJA
Bogate doświadczenie, profesjonalne doradztwo

O firmie


 
Jesteśmy firmą z doświadczeniem z fachowo wykwalifikowaną kadrą pracownicza w kierunku transportu i spedycji. Ukierunkowani jesteśmy na rozwój i nieustanne wzbogacanie naszej floty o nowe pojazdy, co jest spowodowane chęcią doskonalenia naszych usług. Działamy w branży transportowej zarówno na terenie naszego kraju, jak również na rynku międzynarodowym.
 
Od zawsze stawiamy na współpracę z firmami, które prezentują sobą najwyższy poziom i dążą do wypracowania sobie modelu pracy, który będzie przede wszystkim przekładał się na zaspokojenie potrzeb klienta. My wyznając właśnie takie idee, zapracowaliśmy sobie na pozytywną opinię wśród naszych partnerów i klientów. Zarówno kierowcy, spedytorzy i osoby pracujące w dziale obsługi klienta to ludzie, którzy wykazują się dużą wiedzą z zakresie transportu, wyróżniają się wysoką kulturą osobistą i mają odpowiednie kompetencje i wykształcenie, aby móc pracować na danym stanowisku.
 
Nasza firma wyznaje zasadę, że terminowość wykonywanych zleceń, jasne przekazywanie komunikatów i sumienna praca przekłada się na zaufanie klienta i jego chęć do nawiązania dalszej współpracy.
 
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Zaufali nam: